Aktuálně

Čeká nás zatažený víkend s přeháňkami. Teploty půjdou nahoru více...

Policie zná příčinu diskotéky na Bílém Kameni. Šlo o závadu na mrazícím zařízení více...

Asfaltové hřiště na Králově Háji čeká proměna. Nadchnout má děti i jejich dozor více...

Prales na Ještědu se rozroste o 4,5 hektaru. Spolek vyjde výkup na milion více...

Pohotovosti převezmou zdravotní pojišťovny. O všechny v kraji ale nestojí více...

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Svijany jsou partnerem Bohemia Rally Mladá Boleslav

PR článek

Až 130 vozů se může zúčastnit letošního 52. ročníku Bohemia Rally Mladá Boleslav, díky níž se Mladá Boleslav a její okolí o víkendu 12. a 13. července opět po roce stane centrem motoristických nadšenců všech věkových kategorií. K partnerům pravidelného závodu republikového mistrovství soudobých vozů se letos připojuje i Pivovar Svijany. Dvě posádky jeho týmu Svijany Racing se do závodního klání také aktivně zapojí.

V nejsilnější kategorii se ve svijanských barvách představí Jan Sýkora a Štěpán Palivec. „Očekáváme krásný závod a skvělou atmosféru. Mělo by se nám opět podařit zajistit start s Fabií R5 týmu Brynda Racing, ke které bychom se bez podpory pivovaru Svijany těžko dostali,“ těší se zkušený příbramský spolujezdec Jan Sýkora.

V kategorii 2WD bude Svijany Racing reprezentovat posádka Lukáš Kubíček a Roman Linhart. „Po startu v Hustopečích, kde nastoupíme s vozem Opel Adam Rally4 v černočervených barvách pivovaru Svijany, bude pro náš tým Svijany Racing Bohemia vrcholem sezóny. Jsem rád, že zase budeme v jednom týmu s Honzou Sýkorou a Štěpánem Palivcem, kteří pojedou se silnou čtyřkolkou,“ pochvaluje si pilot Lukáš Kubíček.

Catering a program zajistí pivovar

Letošní trať rallye doznala oproti loňsku několika změn a měří 525 kilometrů. Jednou z novinek je rychlostní zkouška č. 1 s názvem Tankodrom Milovice. Pivovar Svijany bude v RaceParku v Milovicích, kde bude připravena tribuna s výhledem na celou trať, jako partner závodu zajišťovat občerstvení a catering. Děti si den budou moci užít třeba také návštěvou nedalekého zábavního parku Mirakulum.

Stánky s nabídkou jídla a nápojů Pivovar Svijany zajistí i v servisní zóně na letišti v Hoškovicích, kde program doplní beseda s legendami továrního týmu Škoda a autogramiáda.

„Svijany tradičně podporují nejrůznější sportovní odvětví a úspěšné vrcholové sportovce. Stále výraznější je naše angažmá také v motoristickém sportu, což potvrzuje nově navázaná spolupráce s mladoboleslavskou rallye. Těšíme se na závod a jeho vítěze a bude nám potěšením postarat se o občerstvení pro závodníky a návštěvníky závodu,“ řekl ředitel Pivovaru Svijany Roman Havlík.

Hodnocení článku

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky svijany, pivovar, pivo, sponzor, rallye bohemia

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.