Dnes, 08:47
S ledovými muži přichází i do Libereckého kraje ochlazení. A to poměrně výrazné. Ještě v pondělí bude poměrně teplo, už v úterý ale teploty spadnou k devíti stupňům. Celý týden by navíc mělo pršet. Oteplení meteorologové očekávají až začátkem příštího týdne.
Pondělí bude oblačné s přeháňkami nebo deštěm a odpoledne se mohou objevit i bouřky. Teplota ale bude příjemná, dostane se na 17 až 20 stupňů.
Už v úterý se ale musíme připravit na výrazné ochlazení, když teplota klesne na 9 až 12 stupňů. Očekává se také velká oblačnost a dešťové přeháňky, na horách dokonce sněhové.
V dalších dnech přijde mírné oteplení a teploty se budou držet kolem patnácti stupňů. Každý den by ale mělo pršet. Výraznější změna počasí by pak měla přijít až na začátku příštího týdne.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?