Aktuálně

Povedený pár vyrazil z Liberce krást do Jablonce. Místo doma ale skončil v cele více...

Pejsek zavřený hodiny v autě upoutal veřejnost. Policejní kontrola byla dramatická více...

Liberecká univerzita chystá nové studijní programy, více jich chce i v anglickém jazyce více...

Hvězdou Benátské! v Liberci budou Roxette, novinkou Mácháče bude afro house více...

Liberec chystá obecní holubník, pomůže regulovat počet holubů etickým způsobem více...

Slunce vydrží celý týden. O víkendu teploty překročí dvacítku více...

Inspekce zavřela samošku na Frýdlantsku. Majitel spal mezi zbožím

Zavřít a okamžitě! Vietnamská samoobsluha v Jindřichovicích pod Smrkem příliš velký dojem na inspektory Státní zemědělské a potravinářské inspekce neudělala. Její majitel Tien Dung Nguyen si totiž z obchodu udělal i svůj byt, což se oprávněně inspekci nelíbilo. Pomyslnou korunu tomu nasadil všudypřítomný prach a špína.

Kontrola odhalila kompletní vybavení bytu hned vedle skladovaného zboží. Například balíky s moukou majitel vtěsnal do malé místnosti, kde měl postel i desítky kilogramů dalšího zboží.

Celá prodejna ke všemu nepůsobila zrovna nejčistším dojmem. „Nečistoty byly v regálech, na podlaze i na zařízení,“ dodal mluvčí inspekce Pavel Kopřiva.

Samoobsluha v Jindřichovicích pod Smrkem je tak od čtvrtka uzavřena a na její otevření si místní podle všeho budou muset ještě nějakou dobu počkat. Majitel ji v první řadě bude muset přestavět ze svého bytu na prodejnu. Postel a nábytek mezi skladovaným zbožím a všudypřítomný prach mu inspekce tolerovat nehodlá.

Foto: SZPI

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Frýdlantsko, Státní potravinářská inspekce, Jindřichovice pod Smrkem

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.