Počasí dnes5,2 °C, zítra8,2 °C
Čtvrtek 20. března 2025  |  Svátek má Světlana
Bez reklam

Aktuálně

V Nedamově hořel dům, pět lidí uteklo před plameny

V rekreační oblasti Nedamov na Českolipsku hořel včera večer rodinný dům. O požáru se hasiči dozvěděli ve 20:00. Přesto, že první z šesti jednotek na místo dorazila za devět minut, půjde škoda do statistíc, možná i k milionu. Požár se naštěstí obešel bez zranění, všech pět obyvatel se stihlo evakuovat včas.

„Požár zasáhl druhé nadzemní podlaží se střechou a poničil i vybavení přízemí,“ řekla mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová.

Jednotky se začaly vracet těsně před půlnocí, na dohlídku do rána zůstali dobrovolní hasiči z Dubé. „Příčina a výše škody budou předmětem dnešního šetření,“ uzavřela mluvčí.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.

Štítky Nedamov, okres Česká Lípa, Dubá

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

O čem píše Drbna.cz

O čem píše i60.cz

V Nedamově hořel dům, pět lidí uteklo před plameny  |  Společnost  |  Zprávy  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

 Přihlásit se přes Apple
Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.