Aktuálně

Účet za požár autosalonu v České Lípě: Škoda je 16 milionů. Policie hledá klíčovou dvojici svědků více...

Liberecké Centrum Kašpar musí omezit pomoc nezaměstnaným, nezískalo dotaci více...

Nostalgické pohlazení. Chrastava připravila retro výstavu, připomíná předměty běžné potřeby 70. až 90. let více...

Děti rodičů s duševními problémy často bojují s vlastní psychikou, ukázala studie více...

Jaro končí. Po víkendu se ochladí a možná dorazí i sníh

Autoři | Foto Jan Homolka

Prakticky jarní Vánoce začátkem příštího týdne vystřídá ochlazení. O víkendu si ještě užijeme nezvykle teplého počasí, ale v pondělí se už začne ochlazovat a ve středu a čtvrtek se teploty jen těsně přehoupnou přes nulu. Dorazit by měl i sníh, i když nejspíš jen do vyšších poloh, kde by se mohly postupně rozjet lyžařské areály.

Ještě v sobotu ale bude na Liberecku až třináct stupňů, během dne se také možná objeví slunce. V neděli už bude maximálně jedenáct stupňů a pomalu se začne blížit studená fronta.

Nejchladněji pak bude uprostřed týdne, kdy by měl dorazit i sníh, podle meteorologů by mělo sněžit nad pět set metrů nad mořem.  Noční teploty by se pak měly pohybovat kolem -2°C, ale klesnout mohou až na -7.  

A chladno bude i v následujících dnech. Až do neděle může být v noci až -5°C a přes den -1 – 4°C.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Vánoce, Liberecký kraj

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.