Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vyměnit zlaťáky za plechovky a procestovat Evropu. To je Red Bull Can You Make It?!

PR článek

Ocitnete se kdesi v Evropě s prázdnými kapsami, bez hotovosti a platební karty. Nemáme u sebe svůj telefon, pomocí kterého byste pohodlně vyhledali dopravní spojení, zavolali si taxíka nebo během chvilky našli trasu v mapě. Místo toho držíte vypůjčený telefon bez veškerých běžných aplikací, které by vás vytáhly z bryndy a v krosně máte několik plechovek Red Bullu. Vaším úkolem je dostat se na místo vzdálené několik stovek kilometrů, nacházející se navíc v úplně jiné zemi. Co uděláte?

Odpověď na tenhle hlavolam najdete na redbullcanyoumakeit.com/cs. A pokud vás zmíněná situace zaujala, můžete si navíc přesně takovou vychutnat na vlastní kůži. Stačí k tomu splnit pár bodů: mít status vysokoškolského studenta, dobrodružného ducha, další dva nadšence/ nadšenkyně do týmu a natočené krátké video v angličtině, kterým dáte jasně najevo, že vy jste přesně ti, kteří by měli mít rezervováno místo na téhle události.

Pokud vaše nahrávka přesvědčí porotu, vydáte se společně s dalšími 164 týmy z různých koutů světa na jedno z pěti startovních míst po Evropě a během sedmi dní ukážete, co všechno se dá vyměnit za plechovku Red Bullu. Ta bude totiž sloužit jako jediné platidlo, za které si obstaráte jídlo, dopravu i ubytování. Aby to nebylo moc jednoduché, budou na vás během cesty čekat různé checkpointy, úkoly a aktivity.

„Red Bull Can You Make It? mi dalo dva velmi dobrý kamarády, neskutečný životní zážitek a zásobu  historek, které budu moct vyprávět nejen vnoučatům. Kromě samotné cesty to byl třeba ilegální noční trip do pařížského podsvětí. Čtyři hodiny jsme se svíčkou v ruce prolézali labyrint chodeb pod pařížským metrem,“ prozrazuje své zkušenosti David Gajdoš, jeden z účastníků předchozího Red Bull Can You Make It?.

Veškeré info o tomhle dobrodružství, které vám navždy změní pohled na cestování hledejte na www.redbullcanyoumakeit.com/cs.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Red Bull, Evropa, plechovka

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.