Aktuálně

Nová výjezdová základna záchranky ve Frýdlantu se začne stavět už letos více...

Nemocnost v Libereckém kraji stoupla za týden o 75 procent, je pod hranicí epidemie více...

Při nehodě sanity a traktoru s radlicí byla zraněna zdravotnice, policie hledá svědky více...

V Libereckém kraji byl potvrzen výskyt ptačí chřipky. U kachen v Jablonci nad Nisou více...

Na kole v zimě? Někteří cyklisté ohrožují sebe i řidiče projíždějících aut více...

V Liberci vznikla nabušená kreativní knihovna. V kraji nemá obdoby více...

Řidič náklaďáku u Ktové přejel do protisměru. Po srážce se dvěma auty je pět zraněných více...

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Zveme vás na ochutnávku a prodej výrobků oceněných v soutěži Regionální potravina Libereckého kraje

PR článek

Zveme vás na ochutnávku a prodej výrobků oceněných v soutěži „Regionální potravina Libereckého kraje". Stánek označený logem soutěže budete mít příležitost navštívit v sobotu 3. září. 2016 na Krajských dožínkových slavnostech v Mimoni. Dožínky Libereckého kraje to je den plný hudby a zajímavého programu, který bude věnován nejen úrodě samé, ale celému odvětví zemědělství, potravinářství, jakož i řemeslům a výrobcům z regionu.

Liberecký kraj obnovil tuto starodávnou tradici v roce 2002 dožínkami ve Frýdlantu. Místo konání se měnilo tak, aby akce postupně zavítala do všech koutů kraje. Letos tak Krajské dožínky poprvé zavítají do Ralské pahorkatiny do Města Mimoň.

Při návštěvě stánku označeném logem Regionální potravina budete mít příležitost potraviny oceněné v roce 2016 nejen ochutnat a zakoupit, ale i se o nich a celé soutěži dozvědět mnoho zajímavého V letošním roce získaly tuto prestižní značku tyto výrobky: Debrecínka od společnosti KAREL KLOUČEK ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ, Jelení klobása od společnosti FOLDA, Bio ovčí tvaroh tučný od Jany Rosenbaumové, Filounské BIO podmáslí kysané od Martina Šourka, Celozrnný koláč se sezónním ovocem od společnosti Koláčkova pekárna, Mikulův mrak od společnosti Mikula Turnov, Světoběžník JC, Cimrmanův 12% světlý ležák od společnosti Pivovar Příchovice, Český česnek z Podkrkonoší od Jana Hradeckého a Ovocný sorbet LEDA – Ostružina od Davida Stárka.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Liberecký kraj, soutěž, jídlo, Mimoň, Frýdlant, Martin Šourek, Jan Hradecký, Ralská pahorkatina

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.