Aktuálně

Dvě vážné nehody u České Lípy. Jeden mrtvý a deset zraněných, havarovala i sanitka více...

Opilý řidič naboural do zábradlí. Od nehody utekl i se spolujezdkyní více...

Klisna zůstala ležet ve stáji, na nohy jí pomohli hasiči více...

V Krkonoších platí omezení na některých trasách kvůli ochraně tetřívka více...

Hasiči z Višňové pokřtili nové zásahové vozidlo

V garáži dobrovolných hasičů z Višňové přibyl nový pomocník. Při slavnostním křtu před několika dny získali nově zrekonstruovaný zásahový vůz CAS24 L101K. Vůz slavnostně pokřtili hejtman Martin Půta, starostka Vladimíra Erbanová, Richard Michna za krajské hasiče a Milan Čapek z firmy, která vůz opravila.

„Přejme našim hasičům, aby nová cisterna stála co nejčastěji v garáži a nemuseli jsme ho zejména u povodně používat tak často,“ řekla s nadsázkou starostka s tím, že zásahová jednotka má v současnosti osmnáct členů ve Višňové a po pěti ještě v Předláncích a Mínkovicích.

Posteskla si, že vloni museli kromě povodní hasiči vyjíždět i  ke třem velkým požárům. "Žel, dva byly evidentně zapáleny žhářem, kterého jsme dosud neodhalili,“ poznamenala Vladimíra Erbanová.

Oprava hasičského auta vyšla na 750 tisíc korun. „Z dotačního fondu věnoval kraj 450 tisíc korun,“ doplnil hejtman.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Martin Půta, Předlánce

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.