Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Singltrek u koupaliště zaznamenal za rok 75 tisíc průjezdů

Autoři

Od listopadu 2013 do října loňského roku projelo trasou Nástupní na Singltreku na 75 tisíc cyklistů. Tohle číslo ukázalo nenápadné měřící zařízení umístěné nedaleko novoměstského koupaliště. Zařízení je obousměrné, takže mohlo započítávat některé cyklisty dvakrát, přesto jde o úctyhodné číslo.

Celý monitoring návštěvnosti si můžete prohlédnout zde, z celého materiálu vyplývá, že nejvíc cyklistů jezdí na Singltrek v létě a o víkendech. „Největší frekventovanost vykazovala monitorovaná část singltrekové trati v období letních prázdnin 2014. Během července a srpna využilo trasu „Nástupní“ téměř 30 tisíc lidí, což je více než 39 % z celkového počtu návštěvníků za měřený rok. Hlavní část návštěvnosti trati v rámci sezóny byla zaznamenáno a od dubna do konce října, kdy navštíví singltrek cca 90 % lidí z celoročního objemu návštěvníků,“ píší autoři ve zprávě.

Pokud se podíváme na jednotlivé dny, jasně vedou víkendy, kdy na Singltrek jezdí čtyřnásobek lidí než ve všední den. Zajímavostí jsou i noční průjezdy. Za tmy se ve sledovaném období vydalo na stezku 273 cyklistů.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky cyklista, koupaliště

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.