Aktuálně

Řidička na přechodu v Jablonci přehlédla chodkyni, těžce ji zranila více...

Tunel se po dlouhé opravě otevírá. Už příští rok ŘSD na průtahu chystá další omezení více...

Během víkendu se budou teploty držet nad nulou. Řidiče potrápí mlha více...

U Panské skály supermarket stavět nelze, ministerstvo potvrdilo zamítnutí výjimky více...

Super! Konečně jiná zastávka než špinavá a poničená

Škoda, že jsou lidi takoví kazisvěti a zničí, co můžou. Jinak si myslím, že by byl Liberec mnohem hezčí. A i takové čekání na autobus se stalo příjemnější, kdyby zastávky byly hezčí. Jako ta na lince číslo 18, která jezdí do Rudolfova.

Úplně mi to vyrazilo dech a hlavně zaujalo a potěšilo. Autobusová zastávka U trianglu prokoukla.

Dřevěný domeček, který slouží jako ochrana před deštěm i slunečními paprsky, se pěkně vybarvil. Na jeho stěnách skoro švitoří barevní ptáčci, kteří se vlastně v malované příběhu snaží dostat svého opeřeného kamaráda z klece.

Další ozdůbka v podobě pestrobarevného spletence doslova „omotává“ jízdní řád, který sám o sobě žádným krasavcem není, což se ani od jízdního řádu neočekává.

A do třetice, se může můžete při čekání na autobus i zabavit veselým poznávacím testíkem. Kde všude se může triangl objevit? Je to například hudební nástroj, hledejte ho i v trojúhelníku a co třeba takový triangulační bod.

Super nápad! Takových zastávek, kdybychom měli po Liberci víc. Jen doufám, že alespoň nějaký čas tak pěkná zůstane a hned výtvor nezničí nějaký ten již zmíněný kazisvět.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Liberec, Rudolfov

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.