čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Veletrh Educa letos doprovodí zajímavé soutěže pro veřejnost

Veletrh vzdělávacích a pracovních příležitostí EDUCA MYJOB LIBEREC 2019 se letos opět uskuteční v liberecké Home Credit Areně, a to od 10. do 12. října. Na veletrhu se tradičně návštěvníkům představí více než 60 firem a 60 škol z celého Libereckého kraje a bude se konat i tradiční HR konference s podtitulem „HRy ve firmách” a bohatý doprovodný program. Letos si však organizátoři připravili několik novinek, mezi něž patří i dvě soutěže pro veřejnost – Pozdrav EDUCU a EDUCA PRESS PHOTO 2019

Děti mohou Pozdravit EDUCU a vyhrát výlet snů pro svou třídu!

Pro žáky 2. stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a studenty středních škol je připravena soutěž Pozdrav EDUCU. Žáci a studenti zapojení do Pozdrav EDUCU mají za úkol se svou třídou natočit krátký videovzkaz, ve kterém dají originálně najevo, jak moc se na EDUCU těší, nebo co hezkého si o veletrhu myslí. I do této soutěže se lze stále zapojit, a to do 30. září 2019. Přesné instrukce a pravidla soutěže můžete najít na www.educaliberec.cz/pozdrav-educu-102. Vítězná třída získá 10 000 Kč na školní výlet snů, další v pořadí mohou vyhrát například soukromé promítání v multikině Cinestar pro celou třídu a spoustu jiných zajímavých cen. Vítěz bude vyhlášen přímo na veletrhu EDUCA 11. října.

EDUCA PRESS PHOTO nasměruje fotografy k běžným lidských činnostem

Soutěž EDUCA PRESS PHOTO je určena pro všechny nadšené amatérské fotografy. Soutěž se zaměřuje na téma Photo Sapiens: Člověk a učení, práce, zábava, která má přilákat pozornost autorů na tyto základní poznávací procesy, které jsou tím nejdůležitějším, co nás může ve světě orientovat a rozvíjet. Soutěže se může zúčastnit úplně každý bez rozdílu věku, ale vítězové budou vyhlašování ve dvou kategoriích – do 18 let a od 19 let. Na vítěze čekají zajímavé ceny včetně kurzů od Liberecké školy fotografie, která je spolupořadatelem soutěže, trofeje od společnosti Lasvit a spousty dalších. Finalisty soutěže, kteří budou vyhlášeni 3. října a jejichž fotografie budete moci vidět na výstavě v nákupním centru Forum Liberec, která bude následovat po veletrhu EDUCA

Do soutěže se můžete přihlásit až do 30. září zasláním fotografií na e-mail photo@educaliberec.cz, pokud dodržíte pravidla soutěže uvedená na www.educaliberec.cz/educa-press-photo-103. Vítězové budou vyhlášeni 11. října přímo na hlavním pódiu během veletrhu EDUCA. Garantem fotosoutěže je známý liberecký fotograf Šimon Pikous a Liberecká škola fotografie.

Na veletrhu EDUCA MYJOB Liberec najdete kromě soutěží, konference a představení firem a škol také bohatý doprovodný program, jehož součástí bude například Testovací centrum Scio, iQFABLAB, projekt O2 Chytrá škola nebo třeba centrum brigád QuickJOBS. Tak nezapomeňte a dorazte 10. až 12. října do Home Credit Areny, kde můžete objevit svou zajímavou budoucnost!

PR text

Štítky educa, veletrh, vzdělání

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.