sobota 26. září 2020 Andrea

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Největší odborná HR konference v severních Čechách proběhne na veletrhu EDUCA

Již od 10. do 12. října proběhne v liberecké Home Credit Areně tradiční veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA MYJOB LIBEREC 2019, jehož nedílnou součástí je také odborná HR konference. Ta se letos uskuteční ve čtvrtek 10. října od 13 hodin ve VIP sálu Home Credit Areny.

Konference je každoročně určená především odborníkům z řad personalistů, manažerů i ředitelů firem jakéhokoli zaměření, ale také pro všechny, kteří se zajímají o oblast personalistiky či vedení lidí. Ústředním tématem 5. ročníku konference budou HRy ve firmách. Pod touto slovní hříčkou se skrývá velmi široká oblast, na níž se zaměří řečníci z řad zkušených HR manažerů, koučů i lektorů a v níž si každý z návštěvníků najde to své. 

Tímto ročníkem HR konference posluchače provede nová moderátorská dvojice Michaela Nováková a Vendula Horníková, které mají bohaté zkušenosti s moderováním pořadů České televize, mezi něž patří mimo jiné i Byznys ČT24. Dosavadní moderátor Michal Knězů Mrvka, lektor, kouč a jednatel společnosti Aperta, se tentokrát představí v roli řečníka a ve své přednášce se zaměří na to, jakým způsobem hra pomáhá k poznávání světa.

Jaké HRy ve firmách lze hrát? I to se dozvíte na konferenci!

Mezi řečníky se představí spousta zajímavých osobností – spoluzakladatel a ředitel Liftago Ondřej Krátký se podělí o své zkušenosti s náborem a prací s týmem ve startupu a ukáže, čím se z tohoto specifického prostředí může každý inspirovat, ekonom a teolog Jan Lamser, který bude hovořit mimo jiné o nejrůznějších herních schématech ve firmách, HR manažer společnosti O2 Czech republic Pavel Milec se spolu s Veronikou Houskovou zaměří na velmi efektivní přístup ke vzdělávání a rozvoji zaměstnanců, který se jim dnes daří úspěšně aplikovat. David Salomon a Petr Šimek posluchače seznámí s personální situací v trochu opomíjené oblasti – v pohostinství – a ukáží, jak se poprat se situací, kdy tempo a personální poměry určují především zaměstnanci.

Na konferenci tak bude možné vyslechnout příspěvky, které budou svým pojetím blízké širokému spektru posluchačů, kteří nemusí být nutně odborníky z oblasti personalistiky. Registrace na konferenci je stále možná na www.educaliberec.cz/hr, kde také najdete více informací k veletrhu EDUCA MYJOB Liberec i samotné konferenci

Tak již neváhejte a přijďte si pro svou inspiraci na veletrh EDUCA MYJOB Liberec na tradiční HR konferenci!

PR text

Štítky Educa, HR konference, veletrh

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.