čtvrtek 28. května 2020 Vilém

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

U muzea se otevře příměstský camp pro malé dobrodruhy

Letní prázdninová dobrodružství připravuje pro liberecké děti společnost Elset. Tradiční pořadatel společenských akcí a dětských dnů pro ně otevře v Golf centru na Masarykově ulici v Liberci příměstský tábor.

„Mladší školáci od  šesti do 12 let se v něm po týdnech v karanténě a sociální izolaci přesvědčí, že napětí, která hledají v počítačových hrách, jde zažit na vlastní kůži,“ prozrazuje ředitel společnosti Michal Buzek. Tábor se uskuteční ve čtyřech turnusech. Organizátoři garantují splnění všech potřebných hygienických opatření. O děti se postarají denně od 8. do 16. hodin.  

Přenesou je mezi filmové a knižní superhrdiny, pozvou je na olympiádu příštího tisíciletí,  mezi dinosaury nebo na výlet za indiány.  Pestrý program se sportem, hudbou a kreativním tvořením,  nabídne mimo jiné i setkání se zajímavými záchranáři. Jeden z týdenních turnusů bude zaměřený na němčinu. Cestu k poznání cizího jazyka otevřou malým dobrodruhům jazykové animace a hry.

„Využijeme také zážitkové exponáty v novém Funparku u muzea v areálu Golf centra, které  rozšiřují pocity  a vnímání. Lze na nich otestovat lidské smysly, například sílu  myšlenek nebo paměť,“ doplňuje Buzek. Většinu času budou trávit táborníci venku,  v parcích kolem muzea a na hřištích v Lidových sedech. Zázemím jim bude klubovna Golf parku. O zdravé stravování účastníků se postará restaurace ZOO1320, vybrat jim dá z pěti jídel.

Aktuálně otevřené termíny

29. června – 3. července 2020
6. července – 10. července 2020
13. července – 17. července 2020
20. července – 24. července 2020 – jazykový kemp s němčinou

Více informací a registrace na www.elset.cz.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

PR text | Foto Golf club Liberec

Štítky fun park, příměstský tábor, elset

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.