Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Chřipka v Libereckém kraji je na ústupu, nemocných ubývá

Autoři | Foto pixabay.com

Chřipka v Libereckém kraji je na ústupu. Nemocnost za poslední týden poklesla o 10,03 procenta a nemocnice v Jilemnici odvolala zákaz návštěv. Na 100 tisíc obyvatel je v kraji aktuálně 1364 nemocných, vyplývá z informací na webu Krajské hygienické stanice v Liberci.

Lidí s respiračními nemocemi ubylo ve všech okresech, i tak nemocnost v kraji zůstává nad celorepublikovým průměrem. V celé zemi na 100 tisíc obyvatel připadá 1080 nemocných, to je o 13,04 procenta méně než před týdnem.

Od začátku chřipkové sezony bylo v Libereckém kraji laboratorně potvrzeno 58 případů chřipky, z toho v 19 případech se jednalo o kmen B. Od začátku sezony zemřel v Libereckém kraji jeden člověk, který onemocněl chřipkou.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Liberecký kraj, Krajská hygienická stanice, Masarykova městská nemocnice v Jilemnici, Liberec

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.