St 12. 8. 2026Klára
Doprava

Silnici 35 před Libercem blokovala nehoda dvou aut a motorky

Luboš Vrabec1 minuta čtení8. 5. 2017, 13:55
Nehoda před Libercem.
Nehoda před Libercem. · Foto: Zdeněk Baier

Krátce před půl druhou došlo na silnici 35 ve směru od Chrastavy těsně před Libercem k nehodě dvou aut a motorky. Na místě zasahovali policisté a hasiči, záchranáři odvezli do nemocnice zraněného motorkáře. Silnice je v tuto chvíli už normálně průjezdná

Příčinu nehody vyšetřuje policie, na místě došlo k jednomu zranění. „Motocyklistu odvezla posádka sanitního vozu na traumatologii liberecké nemocnice s lehčím zraněním,“ řekl mluví krajské záchranky Michael Georgiev.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook