St 12. 8. 2026Klára
Doprava

Náklaďáky a kamiony neprojedou na Harrachov. Silnice je pro ně uzavřena

DDenisaAlbaniova1 minuta čtení29. 1. 2021, 15:07
Ilustrační foto
Ilustrační foto · Foto: Michael Daněk

Od dnešní 15. hodiny je uzavřena silnice první třídy č.10 z Tanvaldu na Polsko přes Harrachov pro nákladní vozidla nad 3,5 tuny.

„K uzavření došlo na základě aktuální dopravní situace,“ sdělil Eduard Bark, provozní technik Silnic LK. Podle předpokladů by mělo omezení na silnici trvat do dnešní půlnoci.

Na dodržování opatření bude dohlížet Policie ČR ve spolupráci s MP Tanvald. „Doporučená alternativní trasa pro nákladní vozidla je přes hraniční přechod Hrádek nad Nisou na silnici I/35,“ informoval Bark.

Délka omezení se může měnit v závislosti na vývoji počasí a aktuálním stavu vozovky. 

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Jedna z nejhezčích libereckých vyhlídek se po letech opět otevřela veřejnostiSpolečnost

Jedna z nejhezčích libereckých vyhlídek se po letech opět otevřela veřejnosti

Po dlouhé době se veřejnosti znovu otevřela vyhlídková věž kulturního centra v Lidových sadech v Liberci. Těm, kteří vystoupají po 155 schodech až na vyhlídku, se naskytne výhled na Liberec, Ještěd a Jizerské hory. Vyhlídková věž je otevřena denně od 9 do 16 hodin a plné vstupné je 30 korun.

Liberecký kraj usiluje o zápis Ještědu na Seznam světového dědictví UNESCOPolitika

Liberecký kraj usiluje o zápis Ještědu na Seznam světového dědictví UNESCO

Liberecký kraj pokračuje v přípravách na nominaci Horského hotelu a televizního vysílače Ještěd na Seznam světového dědictví UNESCO. Radní projednali materiál, který zahajuje další etapu nominačního procesu a stanovuje konkrétní kroky vedoucí k podání žádosti o předběžné posouzení Ministerstvu kultury ČR.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook