pondělí 10. srpna 2020 Vavřinec

Drbna

BLOG: Je na čase přestat se stydět

Navlékám si ji ještě v autě. Parkuji v podzemní garáži obchodního domu. Vzhledem k situaci posledních dní je tu takové prázdno, že by se tu daly pořádat skejtové závody. Před odchodem si svůj nový módní doplněk ještě zkontroluji v odraze bočního...

Ready made vs. založení s.r.o.

čtvrtek, 19. března 2020, 09:15SpolečnostRadilka

Jak na pořízení s.r.o.? Možností máte hned několik. Můžete se společnost pokusit založit sami nebo si od odborné agentury nechat založit s.r.o. na klíč. Třetí možností a trendem dnešní doby je koupě ready made společnosti. Jaké jsou výhody a...

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc únor

Hlasování o drbňátko ledna je u konce. Na prvním místě se umístila Nella Lebrušková. Druhou příčku získala díky hlasům Adélka Kučerová a třetí místo patří Elle Šubrtové. Gratulujeme!

Drbňátko únor 2020

úterý, 3. března 2020, 09:24

Sofinka Holubová
Anežka Hrdinová

Placka z Mistrovství světa

pondělí, 24. února 2020, 15:50Blogy a komentářeLiberecko

Placka z Mistrovství světa

Dne 9. 2. 2020 jsem se postavil na start MS v zimním triatlonu v Itálii. Den před závodem jsem si společně s Ondrou Petiškou a Bohušem Jahnem projel tratě a vše se zdálo v pořádku. Avšak jak už to tak na mých zahraničních závodech bývá, něco se...

SOUTĚŽ: Vyhraj dva lupeny na charitativní ples Šance zvířatům

Plesová sezona je v plném proudu a pokud je vám plesání blízké a ke všemu ještě máte rádi zvířata, pak byste si jistě neměli nechat ujít 2. charitativní ples Šance zvířatům.

Drbňátko leden 2020

pondělí, 3. února 2020, 16:07

Adélka Kučerová
Ella Šubrtová
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc leden

Hlasování o drbňátko prosince je u konce. Na prvním místě se umístil Aleš Mařík. Druhou příčku získala díky hlasům Linda Markovičová a třetí místo patří Dominiku Nguyenovi. Gratulujeme!

Tipy, jak vyhledávat na Favi

pondělí, 3. února 2020, 06:13Život a styl

Tipy, jak vyhledávat na Favi

Na Favi pomocí chytrých filtrů najdete nábytek přesně podle vašich představ během chvilky. Následující typy filtrování vám napoví, jak hledat krásný nábytek snadno a rychle.

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc prosinec

Hlasování o drbňátko listopadu je u konce. Na prvním místě se umístil Vašík Hertík. Druhou příčku získala díky hlasům Anežka Tomanová a třetí místo patří Matěji H. Gratulujeme!

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.