neděle 19. ledna 2020 Doubravka

Strážníci byli přivoláni kvůli házení vajec. Nakonec to vypadalo spíš na problém s hlasitou hudbu

Českolipští strážníci musí řešit všemožné případy a někdy není vůbec jednoduché dobrat se pravdy. Třeba jako v tomto případě, kdy samotný oznamovatel byl spíš potížista.

Hlídku přivolal do paneláku muž, který si stěžoval, že mu někdo hází na okno vajíčka. „Ta měla na okno v 6. patře padat zřejmě z horního patra,“ uvedla mluvčí městské policie Eva Vlastníková.

Když dorazili strážníci na místo, zjistili, že nejenže na okně oznamovatele není po vejcích ani stopy, ale celý byt byl úplně prázdný. Jediným vybavením byl notebook s repráky. „Oznamovatel začal pro změnu strážníkům tvrdit, že vše již uklidil,“ komentovala Vlastníková.

Strážníci si došli pro informace i k sousedovi, který by mohl stát za házením vajec. Ten ale vše popřel a naopak vysvětlil, že někdo pouští po osmé večerní hlasitě hudbu a sousedi proto bouchají do radiátorů.

A teď babo raď, kde je pravda. Hlídka sice usoudila, že vzhledem k hlasité hudbě by motiv k házení vajec byl, jenže důkazy chyběly. „V tomto konkrétním případě se ale zdál být větší podivín samotný oznamovatel,“ dodala mluvčí. No, někdy jsou ty případy hodně zajímavé.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky strážníci, Česká Lípa, městská policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.