středa 19. února 2020 Patrik

Denisa Albaniová

Denisa Albaniová » Články

Na silnici první třídy č. 13 v katastru obce Bílý Kostel došlo dnes ráno k tragické dopravní nehodě, která si vyžádala jeden lidský život. Na místě aktuálně zasahují složky IZS.

Voda v minulosti i budoucnosti. Putovní výstava se představí na Benešáku

Téma vody je v dnešní době aktuálnější více než kdy dřív. To se snaží také zachytit výstava s názvem Voda a civilizace, která bude od 4. března k vidění na náměstí před libereckou radnicí.

Parčík u lékarny ve Vraťáku se dočká proměny. Přibudou stromy, louka i chodníky

Během letošního jara by měla pomalu začít proměna parčíku u vratislavické lékárny. Vzniknou zde chodníčky a přibude i mobiliář.

Pozorný Liberečák si všiml klíčů zapomenutých u auta, ochránil tak majitele před krádeží

Stát se to může každému. Myslíte na spoustu povinností a starostí, zaparkujete auto, zamknete a spokojeně odcházíte. Jenže klíč zůstal ve dveřích auta. Právě to se stalo majiteli v Liberci.

Turnováci mají k dispozici dvě nová místa na tříděný odpad

Město Turnov nechalo vybudovat dvě nová místa, kam mohou obyvatelé odkládat tříděný odpad.

Jablonecká lipová alej půjde k zemi na přání místních. Opozice by si rekonstrukci představovala jinak

Ulice V Aleji přijde během následujících dnů o všechny lípy. Kácení je součástí rekonstrukce, která zajistí mimo jiné nová parkovací místa. Stromy, které nahradí javory a muchovníky, zmizí na přání místních.

Po sociálních sítích se šíří informace o týrání a zabití koček v Jablonci. Případ vyšetřuje policie

Od brzkých ranních hodin se po sociálních sítích šíří informace o údajném týrání zvířat, ke kterému mělo dojít na Jablonecku. Případem se zabývá policie ve spolupráci s Ligou na ochranu zvířat.

Každou chvíli bez vody. Problémy s dodávkami by na sídlišti Sever měla vyřešit rekonstrukce

Časté výpadky dodávky pitné vody by se měly konečně stát minulostí. Alespoň pro sídliště Sever v České Lípě, kde dnes začíná rekonstrukce vodovodu.

Zahýbal partnerce a na pomoc před rozlícenými ženami si přivolal strážníky

Muž z Českolipska si opravdu umí užívat života. Vedle své partnerky trávil čas ještě s dalšími dvěma ženami. A všechny tři si to s ním přišly vyříkat.

VIDEO: Vědci v Turnově se podílejí na výrobě družice, která jako první zmapuje sluneční póly

Družice Solar Orbiter bude zkoumat vnitřní heliosféru slunce, která patří k nejméně prozkoumaným částem hvězdy, a také pořídí úplně první snímky slunečních pólů. Na jedinečném projektu spolupracují i čeští vědci z Aplikačního Centra TOPTEC v...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.