čtvrtek 8. prosince 2022 Květoslava

Denisa Albaniová

Denisa Albaniová » Články

Padesátnice vykrádala garáže. Původní visací zámky nahrazovala vlastními

Policistům se podařilo dopadnout ženu, která má na svém kontě víc než desítku krádeží. Ve svých devětapadesáti letech se rozhodla, že se obohatí na úkor ostatních. A to dokonce tak drzým způsobem, že poté co vykradla garáž, nahradila původní...

Ulice Stará Osada bude do října uzavřená. Město dokončí dešťovou kanalizaci i nové osvětlení

Až do října potrvá uzavírka v jablonecké ulici Stará Osada. Město zde dokončí dlouho plánovanou výstavbu dešťové kanalizace. Mimo to má v plánu rekonstrukci osvětlení a komunikace.

Řidič nezvládl řízení a skončil v příkopu. Nadýchal přes dvě promile

Řidiči BMW se nevyplatilo řízení pod vlivem alkoholu. Při jízdě v Jizerkách skončil ve sněhové závěji.

Řidička v Železném Brodě nedala přednost v jízdě. Způsobila statisícovou škodu

Jablonečtí policisté vyšetřují dopravní nehodu, ke které došlo v centru Železného Brodu, když řidička Škody Octavie vjížděla na hlavní silnici a nedala přednost.

Strážci Krkonošského národního parku se učí krav maga. Sebeobranu využijí při konfliktech s turisty

Případ, při kterém došlo v únoru na Šumavě k napadení strážců Národního parku agresivním skialpinistou, obletěl česká média. Bohužel to není ojedinělý případ, kdy strážci parků musí čelit útokům. Aby se v případě konfliktu dokázali ubránit,...

Brazilské tóny, jitrnicový strom a historičtí lyžníci. Do Nového Boru se vrací karneval

V letošním roce se do Nového Boru vrací legendární karneval. Uskuteční se již po šestnácté. Sklářské město ožije barevnou akcí, která se ponese v duchu brazilského karnevalu, příští víkend.

Díky obchvatu je v Zákupech klidněji, zlepšilo se i životní prostředí

V loňském roce byla dokončena výstavba severozápadního obchvatu města Zákupy na Českolipsku. Z centra města tak zmizely nákladní automobily a kamiony. V budoucnu na stavbu naváže další etapa obchvatu.

V centru Jablonce se střetlo auto s chodkyní, policie hledá svědky

Policisté se obrací na veřejnost v souvislosti s případem, při kterém došlo v centru Jablonce nad Nisou ke střetu chodkyně s osobním automobilem.

Před sto lety je nosily liberecké herečky. Teď se unikátní šaty dočkaly zrestaurování

Splývavé šaty z červeného hedvábí překrytého průsvitným šedým mušelínem s korálkovou výšivkou a kimonové rukávy. Tak vypadají dámské večerní šaty z počátku minulého století. Tehdy je oblékaly herečky libereckého divadla, nyní jsou součástí sbírek...

Řidič na Malé Skále nezvládl řízení, naboural do stromu

Rychlá jízda se nevyplatila devatenáctiletému řidiči, který na Malé Skále nezvládl řízení a následně s vozidlem Fiat Punto narazil do stromu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.