pondělí 6. dubna 2020 Vendula

Auto srazilo dívku, která mu se sluchátky na uších náhle vstoupila do dráhy

K srážce osobáku s chodcem došlo v pondělí večer v Železném Brodě. Řidič jel ve směru od Malé Skály ulicí Vaněčkova, když mu do cesty vstoupila teprve dvanáctiletá dívka.

Dívka měla v plánu evidentně ulici přejít, to se jí bohužel stalo osudným. „Dívka se ale ani nerozhlédla. Navíc měla na uších nasazená sluchátka a poslouchala hudbu,“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Řidič s vozidlem značky Škoda už srážce nedokázal zabránit. Dívka automobil zřejmě ani vidět nemohla, jelikož mířila po chodníku stejným směrem jako auto, takže ho měla za zády. „Po střetu dívka upadla na zem a následně byla převezena do liberecké nemocnice,“ komentovala Sochorová.

Chodkyně utrpěla blíže nespecifikovaná zranění. Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku, která měla negativní výsledek. „Okolnostmi se dál zabývají jablonečtí policisté,“ dodala mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Foto PČR

Štítky chodec, dívka, srážka, sluchátka, policie, nehoda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Miroslav Havel

Nejhorším na tom je,že vždy za to může ten,co sedí za volantem,ale to nejsou jen děcka,ale i senioři(když si u přechodu potřebuji něco DŮLEŽITÉHO vyřídit,a pak hurá dovnitř,A nedej bože ,ti nepříspusob...,kecám CIKÁNI,to nemá cenu stavět,HMMMMM.

středa, 26. února 2020, 20:48

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.