úterý 15. června 2021 Vít

U Rynoltic se srazila dodávka se třemi osobáky. Tři lidé se zranili

, aktualizováno 19. března 2021, 20:26

Dnes odpoledne po páté hodině došlo k dopravní nehodě na silnici první třídy č. 35 z Rynoltic ve směru od Liberce.

Při nehodě na rovném úseku došlo ke střetu celkem čtyř vozidel. Příčinu a okolnosti této vážné dopravní události stále zjišťujeme, tři lidé při ní utrpěli středně těžké zranění,“ informovala policejní mluvčí Ivana Baláková.

„Naše jednotka právě zasahuje u vážné dopravní nehody čtyř vozidel mezi Rynolticemi a Jítravou,“ uvedli před hodinou hrádečtí hasiči na svém facebooku. Podle HZS LK museli hasiči pro vyproštění třech zraněných osob využít hydraulické vyprošťovací zařízení. „Ostatním čtyřem účastníkům nehody byl po ošetření poskytnut tepelný komfort ve vozidle místní jednotky SDH obce Rynoltice,“ informovali hasiči.

Naše jednotka právě zasahuje u vážné dopravní nehody čtyř vozidel mezi Rynolticemi a Jítravou.

Zveřejnil(a) Hasiči Hrádek nad Nisou dne Pátek 19. března 2021

V půl desáté se podařilo komunikaci opět zprůjedznit.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Hasiči Hrádek nad Nisou, Hasiči Jablonné v Podještědí

Štítky Liberecký, Rynoltice, Jítrava, nehoda, zranění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.