Počasí dnes-3 °C, zítra-2 °C
Středa 29. listopadu 2023  |  Svátek má Zina
Bez reklam

Ani čtyři zákazy řízení muži nebránily v tom, aby usedl za volant

Dvouleté vězení hrozí třicetiletému muži, který absolutně nerespektuje zákazy řízení, které mu udělily soudy. V jeho případě mu nebyl vysloven pouze jednou, ale hned čtyřikrát. I přesto jezdí dál.

Třicetiletému muži policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, kterého se dopustil týž den krátce před polednem,“ uvedl mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Tehdy jej kontrolovala policejní hlídka v Lučanech nad Nisou při řízení vozidla Škoda Superb. Při kontrole policisté zjistili, že tento muž má v současné době vysloveny celkem čtyři zákazy řízení motorových vozidel, a to tři mu byli vysloveny Okresním soudem v Jablonci nad Nisou a jeden Okresním soudem v Liberci. Usednout tak za volant nemůže až do února roku 2028.

Nyní mu tak za spáchání uvedeného trestného činu hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dva roky.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Drbna

Štítky zákaz řízení, policie, Jablonecko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petko Kotov

Čtyři zákazy řízení? Už má bejt dávno v base. První řízení ožralý - k soudu a nějaký alternativní trest. Druhé řízení ožralý - nedáš si říct? Budeš sakra rád za podmínku, protože maření výkonu úředního rozhodnutí. Třetí řízení ožralý - opět "mařenka", k tomu v podmínce... tak ty si nedáš pokoj? No tak tamhle je kriminál, my už tě tam dopravíme... co s takovejma. Po dobrým to s nima nejde...

Neděle, 26. listopadu 2023, 05:05Odpovědět

Libor Burian

Proti vražedné lichvářské zbrojařské válečnické překupnické nenasytné mafii bendostànu se musí spojit, mluvit spolu, začít uklízet od obcí, starostů které lidé znají, chodit ke všem volbám říct mafii a dost ! Mafie vede svět od krizí ke krizím a od válek k válkám válečnickými trpaslíky, kudlankami, trubci, komedianty, lháři, podvodníky, falešnými studenty falešných bendapráv a škol prodavačů danuschetitulů, loutky, bílí koně, převlečení soudruzi soukmenovci převlékli po rozvratu v roce 89 převlékli kabáty a uniformy, rozdělili Československo, zhasli a rozkradli viz seriál Devadesátky včetně dokumentu, Karel Kryl Demokracie, Za prachy, Věštec Ivan Řekni kde ty prachy jsou, Kabáti Colorado, Mám jednu ruku dlouhou, Amnestie, Nájem zvedej, Pánubohu do oken, Nightwork píseň pro Pražáky, Sexuální násilí, Sami, Iluze o lůze, LupoAnettaTahači, ABJ, virtuálky, Pánové nahoře, Zdálky z blízka, Josef Fousek Nemám čas lhát, Pepa Nos Země je kulatá, knihy Polojasno, Ukradená revoluce, Cibulkovy Seznamy agentů StB, Orwell1984, podepište petici Voda je život pravda o vodě, seznamte se s Holešovskou výzvou, přijďte aktivisté, ekologové, Grety, vědci, sportovci, ženy, mladí, staří, rockeři vzpomenout na heslo Make Love not war ! Více píšu ve vláknech pod Komentáře, Glosy a další články.

Neděle, 26. listopadu 2023, 08:31Odpovědět

Libor Burian

Recidivistům vždy hned nasadit monitorovací náramky které jsou vyvinuty, zákaz požívání alkoholu a drog, povinnost zdržovat se v práci nebo doma, zaplatit náklady, jinak se z toho bahna nevyhrabeme. O důvodech dnešního stavu píšu v diskusích pod Komentáře, Glosy a další články zde na drbně.

Středa, 20. září 2023, 18:46Odpovědět

Ani čtyři zákazy řízení muži nebránily v tom, aby usedl za volant  |  Krimi  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.