Aktuálně

Dramatický podvečer v České Lípě: Hasiči bleskově zkrotili požár opuštěné budovy více...

Výrobce sirupů Kitl z Liberce chce uspět v Německu, vytvořil tam dceřinou firmu více...

Účet za požár autosalonu v České Lípě: Škoda je 16 milionů. Policie hledá klíčovou dvojici svědků více...

Liberecké Centrum Kašpar musí omezit pomoc nezaměstnaným, nezískalo dotaci více...

Nostalgické pohlazení. Chrastava připravila retro výstavu, připomíná předměty běžné potřeby 70. až 90. let více...

Děti rodičů s duševními problémy často bojují s vlastní psychikou, ukázala studie více...

Fanoušci Slavie nepřidělali policistům v Jablonci příliš práce

Policisté neměli příliš práce s fanoušky fotbalové Slavie v Jablonci nad Nisou. Na sever Čech jich přijelo téměř sedm stovek. Pět příznivců „sešívaných“ se pokusilo na stadion pronést pyrotechniku a jeden dvě minuty před začátkem druhého poločasu vběhl na hrací plochu.

„Všech šest přestupců bylo podle zákona zajištěno a jejich jednání bude oznámeno příslušnému správnímu orgánu k dalšímu řízení,“ řekla mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Do bezpečnostního opatření byla zařazena pořádková jednotka Krajského ředitelství Libereckého kraje a speciální pořádková jednotka Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje. Dále v něm byli zapojeni policisté pořádkové a dopravní policie i kriminální policie a vyšetřování. „Všem policistům se podařilo zajistit bezpečnost silničního provozu a udržet veřejný pořádek v okolí stadionu i v celém městě,“ uzavřela.

Fotbalisté Jablonce remizovali v zápase 10. ligového kola se Slavií bez branek. Severočeši se tak ani v sedmém domácím soutěžním utkání sezony nedočkali výhry před vlastním publikem a jejich ztráta na čelo tabulky může opět narůst. Naopak Slavia v lize protáhla neporazitelnost na sedm kol.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky SK Slavia Praha, FK Baumit Jablonec, Česko, policie, Liberecký kraj, Ústecký kraj

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.