Aktuálně

Čeká nás zatažený víkend s přeháňkami. Teploty půjdou nahoru více...

Policie zná příčinu diskotéky na Bílém Kameni. Šlo o závadu na mrazícím zařízení více...

Asfaltové hřiště na Králově Háji čeká proměna. Nadchnout má děti i jejich dozor více...

Prales na Ještědu se rozroste o 4,5 hektaru. Spolek vyjde výkup na milion více...

Pohotovosti převezmou zdravotní pojišťovny. O všechny v kraji ale nestojí více...

Cizinec se oháněl v Lidlu nožem. Policie ho chytla na louce

Horké chvilky zažila „na dušičky“ zaměstnankyně frýdlantského Lidlu. Odpoledne zamířil do obchodu šestadvacetiletý cizinec, který rozhodně nechtěl za svůj nákup v hodnotě 2 tisíce korun platit. Na prodavačku navíc vytáhl nůž, což mu později u soudu může značně zkomplikovat situaci.

„Muž vyčkával, až půjde nějaký zákazník dovnitř prodejny, aby mohl v danou chvíli projít směrem ven, aniž by musel projít se zbožím přes pokladny. Jeho podivného počínání si však všimli zaměstnanci prodejny a znemožnili muži cestu ven uzamčením vstupních dveří,“ popsala mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

Uzamčení v prodejně muže rozzuřilo tak, že vytáhl nůž a začal s ním vyhrožovat prodavačce. Ta ze strachu o život dveře raději otevřela. Jeho útěk ale netrval dlouho.

„Muže zadržela až policejní hlídka za Frýdlantem ve směru na Nové Město pod Smrkem, kde se před policisty schovával na louce. Při širším ohledání místa se frýdlantským policistům podařil zajistit i nůž,“ dodala mluvčí policie.

Kriminalisté muže obvinili z vydírání a zároveň podali soudu podnět na vazební stíhání. Muži, který je podle svých slov v tíživé finanční situaci, hrozí až osm let ve vězení.

Místo události


Zvětšit mapu

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Lidl, policie, Frýdlant, Nové Město pod Smrkem

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.