středa 22. září 2021 Darina

Vyhledávání

Nalezené články: "policie"

Čerstvé bagety za 60. Muž pod vlivem drog je před školou prodával rovnou z auta

Zajímavý podnikatelský záměr si vymyslel osmadvacetiletý muž. Přes střední školou Na Bojišti v Liberci totiž začal prodávat bagety v improvizovaném pojízdném bufetu. Jenže neměl žádná povolení a strážníci nakonec odhalili i další problémy.

V Německu ukradl obytnou dodávku, zaparkoval ji v pískovně v Novém Městě

Kradenou dodávku našli policisté v bývalé pískovně u Nového Města pod Smrkem. Na místo je zavolal svědek, kterému takové auto na takovém místě přišlo podezřelé. A udělal dobře, auto bylo kradené v Německu a zloději hrozí osm let vězení.

V Libereckém kraji chybí více než stovka policistů. Nové posily čeká náborový příspěvek 110 tisíc korun

Stabilní zaměstnání v nestabilní době. K tomu štědrý náborový příspěvek, rozmanitá práce a spousta zaměstnaneckých benefitů. V Libereckém kraji chybí do optimálního stavu zhruba 130 policistů. Přihlásit se přitom může každý dospělý občan s maturitou...

Pád ultralightu se dvěma lidmi na palubě. Oba pád přežili, záchranáři je transportovali do nemocnice

V sobotu večer došlo u Mařenic na Českolipsku k pádu letadla. Na trase mezi Libercem a Rumburkem se tam zřítil ultralight se dvěma lidmi na palubě. Oba pád přežili, se středně těžkými poraněními je do nemocnice převezli záchranáři.

Opilý cyklista je nebezpečným účastníkem silničního provozu

Policisté evidují za letošní rok 2 893 nehod s účastí cyklistů, z toho 2 004 zavinili sami cyklisté. Do konce srpna již vyhaslo 32 životů jezdců na kolech. Mnozí stále nedodržují zákonná pravidla. Jedním z nich je zákaz požití alkoholu před jízdou....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "policie"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "policie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.