Aktuálně

Těsně před Vánoci přišli po požáru o dům, Chrastava na pomoc rodině založila sbírku více...

Mrazivá vánoční noc. V Liberci klesla teplota na minus 11 stupňů více...

Hořící louka zpomalila železniční dopravu v Hrádku

Další požár suché trávy zaměstnal v sobotu po čtvrté hodině odpolední hrádecké dobrovolné a liberecké drážní hasiče. Několik desítek minut musely dvě jednotky zažehnávat plameny poblíž železniční trati u hrádecké fabriky DryLock. Velké starosti hasičům přidělával silný vítr, díky kterému se oheň rychle šířil.

"Na místo zásahu jsme povolali jednotku drážních hasičů a zároveň ji požádali o zajištění zpomalení železní dopravy z důvodu zásahu v blízkosti kolejí", uvedl velitel zásahu od hrádeckých hasičů. Plameny zasáhly plochu 400 metrů čtverečných.

Hrádečtí hasiči se v sobotu nezastavili. Od požáru trávy se přesunuli k dalšímu zásahu, kdy je operační středisko vyslalo k jiskřícímu kabelu na Horním Sedle. Závadu na vedení nízkého napětí odstranil technik ČEZu.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky ČEZ, Horní Sedlo, železnice

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.