Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Řidiči začala hořet Felicie za jízdy. Auto lehlo popelem

Po tomhle si každý dá do svého auta hasící přístroj. Jen během pátečního dopoledne totiž liberečtí hasiči vyjížděli ke dvěma hořícím automobilům. Už po osmé hodině ranní měli hasiči co dělat s hořící Felicií v libereckých Kunraticích, nedaleko kruhového objezdu. Přesto, že byli hasiči brzy na místě, auto lehlo popelem.

„K požáru auta došlo za jízdy a řidič se ho snažil nejprve sám uhasit práškovým hasicím přístrojem. Když ale viděl, že na to nestačí, zavolal hasiče,“ popsala mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová.

Řidič sice neutrpěl žádná poranění, během pár minut ale přišel o své auto. Podle vyšetřovatele začal jeho automobil hořet od výfuku.

Netrvalo dlouho, kdy hasiče zaměstnal další podobný zásah. Patnáct minut po poledni hasiči vjížděli k nákupnímu centru Nisa, kde v ulici České mládeže mělo na parkovišti před Scontem mělo hořet dal auto. Bližší informace zatím nejsou známy.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky liberec, požár, auto, Škoda Felicia, Kunratice, Lužická Nisa

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.