Za zachráněný život může děkovat své kamarádce muž z Liberce, který se ve středu rozhodl zoufalým způsobem ukončit život. Své kamarádce napsal na facebooku o svém plánu, poté spolykal velké množství prášků. Jeho kamarádka ale neváhala a okamžitě se spojila se strážníky městské policie, se kterými muže včas našla.
„Prostřednictvím facebooku se jí kamarád přiznal, že právě snědl nějaké prášky a chce spáchat sebevraždu. Na další komunikaci už nereagoval a žena raději vše osobně oznámila na služebně strážníků,“ popsala mluvčí strážníků Daniela Bušková a doplnila: „Neznala název ulice, ale věděla, kde kamarád bydlí, proto se s ní hlídka okamžitě vydala na místo.“
Muže v bytě skutečně našli. K tomu, že snědl velké množství léků se přiznal. Na místo proto dorazila také záchranná služba, která muže převezla do nemocnice. Život muže se ale naštěstí podařilo zachránit.
Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.