Počasí dnes23 °C, zítra24 °C
Středa 17. července 2024  |  Svátek má Martina
Bez reklam

Hanka Poskočilová

Hanka Poskočilová » Články

Letní pátky patří na Šrámkově statku koncertům, dorazí Kantoři i Poutníci

Šrámkův statek v Pileticích ožije teď každý pátek hudebním vystoupením. Zajásají fanoušci folku a country. Minulý pátek sem přijel zpívající právník Ivo Jahelka a na dohled je další koncert.

Krkonoše se zbarvily do modra, může za to lupina

Modrá barva, kam se podíváš. Takhle to teď vypadá na loukách v Krkonoších, na kterých rozkvetla lupina mnoholistá. Někteří ji znají jako vlčí bob mnoholistý.

Sportovní sázky připravily lidi o miliony, šestičlenný gang už má v merku policie

Skupina šesti osob si vymyslela historku o výhodných podmínkách sportovních sázek a své oběti postupně připravila o miliony korun. Podvedli minimálně sedmnáct lidí.

Sanitka spěchala k nehodě u Hřibska, odvezla dva zraněné

Ani o prázdninách nejsou silnice bez dopravních nehoda. Sanitka ráno spěchala k Hřibsku směr Hradec Králové, kde se srazila dvou aut. Silnice byla kvůli nehodě uzavřená.

S ukradeným půlmilionem v batohu prchal zloděj chlumeckými uličkami

Do jedné z chlumeckých firem se vloupal v nočních hodinách zloděj. Sebral bankovky, klíče od firemního auta i firemní platební kartu. Tohle všechno nastrkal do batohu a vzal nohy na rameno. Jeho útěk ale neměl dlouhého trvání.

Premiéra policejního pochodu přilákala stovky lidí, připravuje se další ročník

Premiéra policejního pochodu dopadla skvěle. Na cestu se vydaly stovky lidí. Vše se konalo pod záštitou policejního prezidenta Martina Vondráška. Pochod byl věnovaný tragicky zesnulému vojákovi Ivo Klusákovi, který zemřel při sebevražedném útoku...

Na hradecké Miletě se stavaři pustí do budování podchodů

Rekonstrukce křižovatky Mileta v Hradci Králové postupuje podle plánu. Už jsou hotové přeložky plynovodů směr Univerzita a také u záchranky. Probíhají taky práce na přeložkách vodovodů a hloubí se výkopy na elektřinu. Přes prázdniny se stavaři...

Oheň zničil stavebniny v Náchodě, škoda jde do milionů

Na tísňovou linku hasičů zavolali v noci lidé, že z areálu stavebnin šlehají plameny. Do ulice 1. Máje hned vyjeli profesionálové s technikou. Na místě zjistili, že plameny zasáhly v plném rozsahu jednu ze skladovacích hal, další okolní objekty...

Nová výstava v Náchodě připomíná kulaté výročí města

Podívat se zpátky do minulosti může v Náchodě každý, kdo si přijde prohlédnout výstavu k příležitosti výročí 770 let od první písemné zmínky o městě a 100 let od založení fotoklubu.

V Hradci Králové se zavírá plavecká padesátka, Slunná loučka bude zdarma

Zítra půjdou plavci si dát prsa nebo znak do plavecké padesátky na Eliščino nábřeží v Hradci Králové zbytečně, bude totiž zavřeno. Začíná letní provozně-technologická odstávka, který letos potrvá skoro šest týdnů. Bazén by se znovu mohl otevřít...

Moje články  |  Hanka Poskočilová  |  Profil  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Drbnu bez reklam mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.