Počasí dnes23 °C, zítra24 °C
Středa 17. července 2024  |  Svátek má Martina
Bez reklam

Hanka Poskočilová

Hanka Poskočilová » Články

Sprejeři se vyřádili v Náchodě i Jaroměři, hrozí jim roční vězení

Sprejerství je trestný čin, připomíná policie, která řeší nové případy posprejovaných objektů v Jaroměři a Náchodě. Samozvaným umělcům hrozí až roční vězení.

Lis lehl na poli na Jičínsku popelem, hasiči už nemohli nic dělat

Hasiči z Jičínska spěchali do Vysokého Veselí, odkud měli hlášený požár lisu na poli. Bohužel oheň byl v pokročilém stádiu a hasiči už nemohli ztrátám zabránit. Škoda se vyšplhala do statisíců.

Dvorská křižovatka Na Karlově je po havárii vodovodu s omezením průjezdná

Královédvorské vodovody a kanalizace řešily včera havárii vodovodu na křižovatce Na Karlově. Místo už je opět průjezdné, a to s omezením střídavě jedním jízdním pruhem. Pracovníci VAK místo po havárii vodovodu zasypali a připravili pro pokládku...

Inzerát sliboval vrácení peněz, důchodce z Hradce přišel o statisíce

U internetových inzerátů na zhodnocení peněz, by měl být velký červený varující vykřičník. Své o tom by mohl vyprávět důchodce z Hradce Králové. Opětovně se stal obětí podvodu.

V Rokytnici v Orlických horách vládne stavební ruch. Rozšiřuje se Domov na Stříbrném vrchu

Stavební práce se v Rokytnici v Orlických horách rozeběhly na plno. V Domově na Stříbrném vrchu začala stavba dvou bytových domů. Domov zde najde dvanáct klientů v šesti samostatných pokojích s potřebným vybavením.

Horejš byl po ligové generálce k Votrokům kritický

Dva tisíce diváků se gólu pod hradeckými Lízátky nedočkalo. Generálka na další ligovou sezónu skončila bezbrankovou remízou a trenér hradeckých Votroků po zápase vyjmenoval, s čím vším nebyl spokojený a na čem je potřeba ještě pracovat.

Hradecké nádraží bude mít nové nástupiště, stávají se opraví

Do šesti let bude hotovo, náklady se odhadují na více než dvanáct miliard korun. V tomto roce začne velká přestavba hlavního nádraží v Hradci Králové. Nejvýznamnější stanice v kraji získá nové nástupiště, všechna stávající projdou celkovou...

Startuje oprava dalších zničených lávek na hradecké Benešovce

Jak město slíbilo, tak činí. Na hradecké Benešově třídě budou opraveny další dvě lávky, které jsou už ve špatném technickém stavu a rekonstrukci potřebují jako sůl. Jde o lávku u supermarketu Billa a drogérie Teta.

Cyklisté bez helmy hrají ruskou ruletu se životem svým i ostatních, varují policisté

Pád z kola na hlavu v rychlosti patnáct kilometrů v hodině se rovná pádu z výšky jednoho metru přímo na beton. Policisté znovu apelují na všechny cyklisty, aby při jízdě měli na hlavě helmu. Rozjeli preventivní akci Na kole jen s přilbou,...

Hradecký Azyl pro zvířata nabízí kromě adopce zvířat i psí hotel

Azyl pro zvířata Hradec Králové, který nedávno převzala společnost Městské lesy Hradec Králové, nabízí nejen psi a kočky k adopci, také psi na venčení a psí hotel.

Moje články  |  Hanka Poskočilová  |  Profil  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Drbnu bez reklam mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.