Počasí dnes20 °C, zítra17 °C
Čtvrtek 2. května 2024  |  Svátek má Zikmund

Slovan rozstřílel divizní Turnov 12:0. Hattrick si připsal Radek Voltr, po dvou brankách Potočný a Kerbr

V posledním přípravném utkání před nadcházející sezonou nezaváhali fotbalisté Slovanu a roznesli divizní Turnov. V poločase středečního zápasu vedli už 5:0, ve druhé půli přidali dalších sedm branek. Liberečtí také díky hattricku Radka Voltra zvítězili 12:0. Po dvou gólech si připsali také Potočný a Kerbr.

FC Slovan Liberec – FK Turnov 12:0 (5:0)

Branky: 4. Malinský, 10. Kerbr, 25. Pulkrab, 31. Kerbr, 42. Folprecht, 48. Potočný, 49. Mikula, 54. Voltr, 58. Potočný, 64. Voltr, 84. Voltr, 85. Da Silva. ŽK: Kordík (PTU).

Sestavy: Liberec: 1. poločas: Kolář – Coufal, Kúdela, Karafiát, Kerbr – Kulhánek – Ševčík, Folprecht, Breite, Malinský – Pulkrab 2. poločas: Hladký – Mikula, Voltr, Bosančić, Blažek (71. Lehoczki), Potočný, Knejzlík, Havelka, Machuča, Da Silva, Písačka. Turnov: Hyka – Tvrdý, Kordík, Novotný, Drahouzal, Havel, Benek, Petrlák, Beníšek, Papoušek, Houžvička Náhradníci: Dlouhý – Cigánek, Horák, Svoboda, Veber, Šimek