pátek 5. června 2020 Dobroslav

Blesklo mi hlavou, že jsem k***t, hodnotil inkasovanou branku s Teplicemi Filip Nguyen

Zápas s Teplicemi liberecký brankář Filip Nguyen nezačal vůbec dobře. Hned ve třetí minutě ho zaskočil Mareš, který přímý kop zakroutil na přední tyč. Domácí pak stihli rychle vyrovnat, další branky ale z několika šancí nepřidali a mají tak jen bod.

O brzkém inkasovaném gólu

Slunce v tom nehrálo vůbec žádnou roli. Čekal jsem, že by to mohl kopat levou nohou na přední tyč a do poslední chvíle jsem si myslel, že to chytím. Proto jsem tam šel oběma rukama. Blbě jsem to ale odhadl a skončilo to v bráně. Jednoznačně můj gól. Blesklo mi hlavou, že jsem k***t. (hořký úsměv) Inkasovat takový gól ve třetí minutě, to jsem týmu moc nepomohl. Když inkasujeme takhle z kraje utkání, hraje se pak špatně.

O domácích ztrátách

Těžko říct. Kdybychom to věděli, něco s tím uděláme. Je pravda, že dříve jsme doma hodně vyhrávali a byli založení na domácích zápasech. Musíme se oklepat a další domácí zápas vyhrát.

O rozdílných výkonech doma

Samozřejmě atmosféra hraje svou roli. My bychom ale měli hrát pořád stejně. Teplice hrají jiný fotbal než Sparta. Byly bojovné a nakopávali míče na dva silné hráče vepředu. Proti tomu se hraje těžko.

O novém spoluhráči Balutovi

Balu je skvělý hráč s míčem. Myslím si, že zapadne a bude pro nás dobrou posilou.

Autoři | Foto Slovan Liberec

Štítky Slovan liberec fortuna liga, Teplice, Filip Nguyen

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.