Počasí dnes13 °C, zítra19 °C

Restart ligy prodloužení vítězné šňůry nepřinesl. Slovan v neoblíbených Teplicích prohrál 0:2

Po třiasedmdesáti dnech se dohrávkou třiadvacátého kola znovu rozběhla nejvyšší fotbalová liga mezi Teplicemi a Libercem. A ze tří bodů se radují domácí, kteří své šance proměnili a zvítězili 2:0. Liberečtí tak přišli o čtyřzápasovou vítěznou šňůru.

Slovan měl přitom prakticky po celý zápas převahu. Více střílel, držel míč, kopal rohy. Jenže Teplice z mála vytěžily maximum. Ve 37. minutě utekl Trubač, našel volného Kučeru a ten překonal Nguyena – 1:0.

Po sedmi minutách navíc vypálil Moulis a jeho střelu do sítě umístil Řezníček – 2:0.

Slovan pak měl chvílemi obrovský tlak a řadu možností, ani jednu z nich ale neproměnil a tři body tak zůstávají v Teplicích.

Teplice - Slovan Liberec 2:0 (1:0)

Branky: 37. Kučera, 53. Řezníček. Žluté karty: 19. Kodeš - 74. Karafiát, 86. Beran. Rozhodčí: Marek - Vodrážka, Batík VAR: Orel.

FK Teplice: Grigar – Radosta (77. Černý), Paradin, Čmovš, Knapík, Vondrášek (C) – Kodeš (81. Nazarov), Kučera (84. Žitný), Trubač, Moulis – Řezníček

FC Slovan Liberec: Nguyen - Mikula (C) (64. Zeman), Kačaraba, Karafiát, Hybš - Hromada (72. Rondić), Mara - Malinský, Baluta (56. Beran), Pešek - Kuchta

Štítky Slovan Liberec, fotbal, liga, Teplice, FK Teplice, FC Slovan Liberec, Bílí Tygři Liberec, šňůra