sobota 23. ledna 2021 Zdeněk

Ženský tým Slovanu se představuje. Budeme vás bavit nejen fotbalem, vzkazují hráčky

Stát se nejúspěšnějším ženským týmem v severních Čechách. Takový je cíl ženského fotbalového týmu Slovanu Liberec. Současná fotbalová sezona žen je nyní kvůli koronaviru přerušená, vznikají ale videa, která tým ukazují také trochu v jiném světle.

„I v tomto nelehkém období jsme chtěli ukázat, že ženský fotbal patří ke Slovanu Liberec. Budeme se snažit být nejúspěšnějším ženským fotbalovým klubem v severních Čechách, počítejte s námi,“ říká sportovní manažer a ředitel ženského týmu a dívčí akademie Jiří Liška.


Během minulých týdnů tak vznikla dvě videa, která ženský fotbalový tým propagují. „Uděláme vše, abychom vzbudily vaši vášeň k našemu týmu a zároveň v sobě máme i pokoru, protože nás čeká dlouhá a těžká cesta. Věříme, že to společně s vámi zvládneme,“ vzkazují fotbalistky, které chtějí fanoušky inspirovat nejen fotbalovým umem, ale i elegancí.


Kromě A-týmu už funguje také dívčí akademie pro hráčky od fotbalové školičky až po kategorii do 18 let. Několik hráček už se také podívalo do reprezentace. Na poslední reprezentační sraz byly nominovány hned čtyři z nich.

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Slovan Liberec

Štítky Slovan liberec, ženy, slovan

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Ruprecht

Bavit lidi elegancí? Tomu říkám marketing, a jeho šéfovi Král komiků (2).

neděle, 27. prosince 2020, 21:08

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.