úterý 18. května 2021 Nataša

Tygři posilují organizační strukturu klubu. Jaromír Kverka bude asistentem generálního manažera

Filip Pešán u Bílých tygrů skončil, klub se ale rozhodl znovu neobsazovat pozici sportovního ředitele. Místo toho organizační strukturu rozšířil o pozici asistenta generálního manažera Ctibora Jecha. Stane se jím bývalý útoční Sparty Jaroslav Kverka.

Kverka dostane za úkol se společně s Jechem a trenérem Augustou bude podílet na tvorbě kádru A-týmu a také farmářského týmu z Benátek. 

„Chtěli jsme do struktury naší organizace přivést člověka, který se dlouhodobě pohybuje a orientuje v hokejovém prostředí, a Jaromír Kverka takovou osobou je,“ řekl generální manažer klubu Ctibor Jech

Podle něj má bývalý hráč Sparty a Karlových Varů bohaté zkušenosti nejen s aktivním hokejem, ale také coby funkcionář. „Zná zákulisí hokejových organizací na té nejvyšší úrovni, ať ze svého několikaletého působení v Karlových Varech, tak z kratší epizody v Pardubicích,“ dodal Jech.

Kverka má kromě hráčské kariéry za sebou i působení jako sportovní manažer Karlových Varů, v minulé sezóně pak měl stejnou funkci v Pardubicích.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Bílí Tygři

Štítky Jaromír Kverka, hokej, bílí tygři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.