pondělí 10. května 2021 Blažena

Finále play-off nakonec s fanoušky. Do arény může celkem 300 diváků

Do finále hokejové série play-off nastoupí nejen liberečtí Bílí Tygři a třinečtí Oceláři, ale také 300 fanoušků díky výjimce ministerstva zdravotnictví.

Na zápasy se dostanou pouze fanoušci, kteří jsou majiteli permanentních a klubových vstupenek. „Na každé utkání bude k dispozici pouze toto omezené množství vstupenek. Klub nemůže určit, kterých 300 permanentkářů či majitelů klubových karet na zápas vpustí, rozhodovat tak bude rychlost při nákupu,“ uvádí Bílí Tygři na webu.

V případě úvodních zápasů umožní klub zakoupit vstupenku jen na jeden zápas. „Celkem tak na úvodní zápasy bude moci zamířit 600 různých permanentkářů,“ informuje klub.

Na zápasy se zároveň dostanou jen ti držitelé vstupenek, kteří budou mít platný negativní test provedený metodou PCR nejdéle 48 hodin před začátkem zápasu. Výjimku mají osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v posledních 90 dnech. Ty test podstoupit nemusí, u vstupu však musejí potvrdit svůj pozitivní test v posledních 90 dnech.“

I lidé očkovaní proti koronaviru musí přinést výsledek PCR testu, na ně se totiž výjimka ministerstva nevztahuje. Během zápasu budou muset navíc fanoušci dodržovat nařízená hygienická opatření jako rozestupy nebo nošení respirátoru. Lidem, kteří stihnou vstupenku zakoupit, nabízí Tygři PCR testování zdarma v prostorách hlavního vstupu do Home Credit Areny. 

Online nákup vstupenek odstartuje v pondělí 15. dubna.

Ohodnoť článek

Foto Bílí Tygři

Štítky Liberec, hokej, Tygři, Bílí Tygři, finále, play-off

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.