čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Plážový volejbal v Liberci i v zimě

Od letošního roku už nemusíte v zimě jezdit za plážovým volejbalem do Prahy. Můžete si ho po celý rok zahrát v Liberci v areálu Beach clubu Liberec v ulici Na Skřivanech ve Starém Harcově. Zde najdete celkem 8 kurtů, tři jsou venkovní a pět kurtů je celoročně krytých zděnou halou. Takto velkou halu s kurty nemají nikde jinde v České republice.

Hala je prostorově variabilní a hřiště se může libovolně přestavět podle potřeby na 5, 3 a 2 plážové volejbalové kurty, dále hřiště na fotbal, badminton a jiné. Hala může posloužit i pro jiné akce, jako jsou sportovní dny, teambuildinkové akce, vánoční párty nebo oslavy narozenin. 

Beach club Liberec si klade za cíl přiblížit plážový volejbal co nejširší veřejnosti, především dětem a umožnit hrát plážový volejbal celou sezonu. „Chtěli bychom rozvíjet tento sport do vyšších úrovní, založit Podještědskou junior ligu pro závodní hráče a hráčky, kde by mohli porovnávat své hráčské dovednosti s ostatními kluby z Libereckého kraje,“ říkají provozovatelé.  

Od září probíhají pravidelné tréninky s kvalitními trenéry nejen pro děti a mládež, ale také tréninky pro dospělé, jak pro začátečníky tak pro pokročilé.  Dále dopolední trénování pro maminky s hlídáním dětí, nebo sobotní intenzivní tréninky a páteční otevřené tréninkové turnaje. Samozřejmě si můžete pronajmout kurt na soukromou hru. Otevřeno je každý den od 8 do 23 hodin. 

Všechny dostupné informace se dozvíte na www.beachliberec.cz.

PR text

Štítky Beach Liberec, Starý Harcov, Liberec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.