úterý 7. dubna 2020 Heřman / Hermína

Vyhledávání

Nalezené články: "Starý Harcov"

Třetího ročníku Memoriálu Adama Martenka se zúčastnilo tři sta mladých hráčů

V neděli skončil třídenní maratón v halové kopané mládeže, v pořadí už 3. ročník Memoriálu Adama Martenka, který pořádala TJ Starý Harcov Liberec. Ten se hrál na počest tragicky zesnulého fotbalisty VTJ Rapid Adama Martenka.

Třetí ročník memoriálu tragicky zesnulého chlapce letos vyvrcholí v Jablonci

Memoriál Adama Martenka je vzpomínkou na fotbalistu Rapidu Liberec, který tragicky zahynul v roce 2016 v libereckém plaveckém bazénu. Letos se ho zúčastní 32 oddílů, cca na 350 mladých fotbalistů ve čtyřech kategoriích.

Sezona plesů odstartovala. Kam vyrazit?

Tradiční plesová sezona v lednu odstartovala, až do dubna proběhnou na nejrůznějších místech Liberce desítky akcí, mezi nimi školní maturitní plesy, ale i ples fotbalový, hasičský kynologický nebo erotický. Liberecký Drbna přináší přehled.

PŘEHLED: Plesová sezona startuje. Kam a kdy vyrazit?

Právě startuje plesová sezona. Chystáte se na nějaký ples? Tady najdete jejich přehled. Už o víkendu proběhne Ples primátora, v lednu se koná i ples Slovanu nebo vojenský. V únoru bude plesat i hejtman či pejskaři. V březnu zaplesá Technická...

Plážový volejbal v Liberci i v zimě

pondělí, 11. prosince 2017, 08:40Míčové sporty

Plážový volejbal v Liberci i v zimě

Od letošního roku už nemusíte v zimě jezdit za plážovým volejbalem do Prahy. Můžete si ho po celý rok zahrát v Liberci v areálu Beach clubu Liberec v ulici Na Skřivanech ve Starém Harcově. Zde najdete celkem 8 kurtů, tři jsou venkovní a pět kurtů je...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Starý Harcov"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Starý Harcov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.