Počasí dnes13 °C, zítra19 °C

Nejedlová a Štěpánková z SK Ještěd vítězí v dalších závodech ve skoku na lyžích

O víkendu proběhly další závody ve skoku na lyžích v kategorii žáků a žaček. V sobotu i v neděli se opět závodilo v Lomnici nad Popelkou.

V kategorii žaček 11 let – 12 let byla nejúspěšnější závodnicí Natálie Nejedlová z SK Ještěd, která vyhrála sobotní i nedělní závod ve skoku na lyžích na můstku s velikostí K26m. V nedělním závodě jí poté doplnila mladší oddílová kolegyně Sofie Štěpánková, která vyhrála na můstku K13m a letos si poprvé vyskákala první příčku. Neztratila se ani další skokanka z SK Ještěd Tereza Sadvarová, která si v sobotu vyskákala 4. místo a v neděli 3. místo. Ostatní výsledky závodníků z SK Ještěd.

Vyšší konkurenci si letos poprvé vyzkoušeli dvě předžačky z SK Ještěd. Eliška Kvasničková a Linda Rozsypalová. Obě malé děvčátka nastoupili do postaršené kategorie 9-10let na můstek s velikostí K13m a vedli si opravdu skvěle. Eliška Kvasničková obsadila 8. místo a 10. místo. Její oddílová kolegyně z SK Ještěd 12. místo a 13. místo.