Počasí dnes3 °C, zítra5 °C
Sobota 20. dubna 2024  |  Svátek má Marcela

K vítězství chybělo 18 vteřin. Florbalisté mají jen bod

Po prvním vítězství v nové sezóně sahali hráči libereckého florbalového klubu ve třetím kole nejvyšší soutěže v Brně. Jenže o něj přišli v poslední minutě, kdy vyrovnal domácí hráč. Zaskočení hosté pak inkasovali i v prodloužení a do Liberce tak vezou nakonec jen bod.

FBC měl velmi těžký úvod soutěže, kdy ho v prvních dvou kolech čekal Chodov a pak Střešovice, tedy dva ze tří nejlepších klubů u nás. Nebyl z toho ani bod. Pak ale Liberec jel do Brna a tam k vítězství chybělo jen osmnáct vteřin, navíc hráli Liberečtí přesilovou hru. Ani to ale nestačilo a v prodloužení dostali hosté rozhodující branku.

Liberec hrál víc z obrany a vyrážel k nebezpečným výpadům. I když prohrával, skóre otočil a poté až skoro do konce vedl. Nadějné skóre ale neudržel.

Ve čtvrtém kole se FBC představí v Ostravě. Ta má odehrány zatím dva zápasy a je bez bodu.

Bulldogs Brno – FBC Liberec 5:4po prodloužení (1:2, 1:1, 2:1 – 1:0)

Branky: 11. Jakůbek (Grich), 29. Coufal (Kadlec), 52. Coufal (Komenda), 60. Komenda, 62. Koutný – 14. Klucho (Hůza), 20. Veselý (Klucho), 34. Ferdan (Valeš), 45. Valeš (Ferdan). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. Diváci: 119.