Počasí dnes8 °C, zítra4 °C
Neděle 26. března 2023  |  Svátek má Emanuel

Vyhledávání

Nalezené články: "Ostrava"

Liberečtí orlosupi se stali pěstouny mláďat z Rakouska a Ostravy

Hned dva páry orlosupů bradatých v liberecké Zoologické zahradě se staly náhradními rodiči. V rámci spolupráce mezi zahradami se dostala do Liberce mláďata ze dvou jiných chovatelských zařízení, ze zoologické zahrady v Ostravě a v rakouském...

Ostrava hostila taneční šampionát. Liberecký klub Koškovi reprezentovalo sedm párů

Ostrava patřila v sobotu 28. ledna účastníkům Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích od dětí až po dospělé páry sportovního tance. Liberecký Taneční klub Koškovi zde reprezentovalo sedm tanečních párů ve všech věkových kategoriích kromě dětí.

Letos se může zhoršit ovzduší, záležet bude i na počasí, uvedl ČHMÚ

Kvůli přicházející energetické krizi se letos může zhoršit kvalita ovzduší, záležet bude i na počasí, uvedl na svém webu Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Předpokládá, že lidé budou ve snaze ušetřit víc než dřív topit dřevem a uhlím.

Liberecké tramvaje T3 projdou opravou. Tři už jsou v Ostravě

Celkem šest libereckých tramvají typu T3 postupně projdou modernizací celkem za 46 milionů korun. Tři z nich už jsou v Ostravě v závodě Škoda Group, který zakázku na opravu tramvají vyhrál. Tramvaje by tak pak měly v Liberci sloužit minimálně...

Moderní Bistro & Restaurace Forky´s je konečně i v Liberci

Po sedmi letech, co v Brně začal koncept Forky´s, a co se postupně rozšířil do Prahy, pak za hranice na Slovensko a do Rakouska a v prosinci 2021 otevřeli skvělou pobočku v Ostravě, se od letošního léta touto provozovnou může pyšnit i město Liberec.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Ostrava"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Ostrava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.