čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "Chuchelna"

Lidé z Chuchelny nechtějí obnovení těžby v čedičovém lomu Slap. Proti byly čtyři pětiny hlasujících

Proti možnému otevření čedičového lomu Slap se v Chuchelně na Semilsku vyslovilo 81 procent hlasujících. Závěry referenda jsou pro zastupitelstvo závazné, do hlasování se v obci zapojilo 471 lidí, což je 59 procent oprávněných osob, vyplývá ze...

VOLBY 2021: První volební den je u konce. Některé okrsky hlásí padesátiprocentní účast

První den voleb do Poslanecké sněmovny je u konce. O 200 poslaneckých křesel letos usiluje 5242 kandidátů, které nominovalo 22 volebních uskupení. V Libereckém kraji je účast kolem čtyřiceti procent, v některých okrscích ale i nad padesát. Účast je...

V Chuchelně na Semilsku budou o víkendu hlasovat také v referendu o těžbě v lomu Slap

Stejná urna poslouží o víkendu obyvatelům Chuchelny na Semilsku ve volbách do Poslanecké sněmovny i pro referendum k možnému otevření čedičového lomu Slap. A to díky novele zákona o místním referendu, která je platná od roku 2019.

Semily získaly díky novým vrtům druhý zdroj vody

Nedaleko úpravny vody Příkrý vznikly nové vrty. Ty by měly zajistit, že ani v případě dlouhodobého sucha by se Semily, Benešov a Chuchelna neměli ocitnout bez vody.

Kam jezdí v Libereckém kraji cyklobusy a cyklovlaky? Máme kompletní přehled

Libereckým krajem brázdí přes letní sezónu velké množství cyklobusů a turistických linek, které Vám mohou usnadnit cestování během Vašich výletů. Přinášíme Vám kompletní přehled všech linek, které vám mohou usnadnit rozhodování o příštím výletu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Chuchelna"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Chuchelna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.