pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Vyhledávání

Nalezené články: "DPMLJ"

Autobus se zasekl na ostrůvku pod Šalďákem. Dopravní podnik vyřešil záležitost interně

O incidentu, který se odehrál v sobotu v ulici Sokolská pod Šalďákem informoval redakci čtenář Lukáš K. Podle něj řidič autobusu svým chováním ohrozil cestující.

Jablonec vypíše soutěž na externího dopravce MHD od února 2023

Jablonec vypíše veřejnou soutěž na nového dopravce, který bude MHD zajišťovat po dobu deseti let od 1. února 2023. Zastupitelé tak rozhodli o upřednostnění externího dopravce oproti vlastnímu.

Liberecký dopravní podnik přišel loni o třetinu tržeb

Liberecký dopravní podnik (DPMLJ) přišel loni v důsledku pandemie koronaviru o více než třetinu obvyklých tržeb z jízdného v MHD. Jezdilo až o polovinu méně cestujících, což přetrvává dosud. O víc než čtvrtinu ubylo cestujících v městské hromadné...

Bezpečnější cestování zajistí antimikrobiální fólie. Liberec ji do MHD umístí jako první

Novinka v podobě antimikrobiální fólie Covesafe, která ničí řadu bakterií a virů včetně SARS-Cov-2, by měla zajistit cestujícím liberecké MHD větší bezpečí. Liberecký dopravní podnik ji ve svých vozech využije jako vůbec první v České republice.

Tramvaj mezi Libercem a Jabloncem bude jezdit podle prázdninového jízdního řádu

Mezi dvěma největšími městy kraje v posledních dnech ubylo cestujících, dopravní podnik se tak rozhodl přistoupit k úpravě jízdního řádu tramvajové linky. Slibuje si od toho, že ušetří. V pondělí tramvaj číslo 5 pojede podle prázdninového jízdního...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "DPMLJ"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "DPMLJ"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.