úterý 22. června 2021 Pavla

Vyhledávání

Nalezené články: "Fuchsová"

Zemřela bývalá úspěšná atletka Helena Fuchsová. Podlehla těžké nemoci

V neděli 14. března podlehla zákeřné nemoci bývalá úspěšná běžkyně na 400 a 800 metrů Helena Fuchsová. Medailistce z halových i venkovních atletických šampionátů bylo 55 let. O jejím úmrtí informoval na webu Český atletický svaz.

Ve frýdlantské nemocnici operovali první dva pacienty od otravy

V soukromé Nemocnici Frýdlant ze skupiny EUC začali v úterý znovu operovat. Sály byly uzavřené od loňského listopadu, kdy se u devíti pacientů po zákroku objevila otrava krve. Nyní ve Frýdlantu podstoupili operaci první dva pacienti objednaní už...

Sál frýdlantské nemocnice je stále zavřený, další provoz není narušen

Případ otravy krve u devíti pacientů, kteří podstoupili v soukromé frýdlantské nemocnici různé operace, stále šetří policisté. Operační sál tak zůstává zavřený.

Další pacient z frýdlantské kauzy byl propuštěn domů

Další pacient, který se potýkal s otravou krve po hospitalizaci ve frýdlantské nemocnici, byl propuštěn domů. Další pacienti by Krajskou nemocnici v Liberci mohli opustit nejdříve po víkendu.

Nemocnice Frýdlant zachovala akutní péči, ale bez operací

Soukromá nemocnice Frýdlant i po otravě krve, která se objevila u devíti ze 16 pacientů operovaných v minulém týdnu, stále poskytuje nepřetržitou akutní péči. I když nemocnice uzavřela operační sály až do vyjasnění příčin, neznamená to úplné...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Fuchsová"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Fuchsová"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.