Počasí dnes18 °C, zítra19 °C
Čtvrtek 30. května 2024  |  Svátek má Ferdinand
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "Ivan Langer"

ŘÍJEN 2022: Jaká témata Liberecká Drbna sledovala? To nejdůležitější za poslední měsíc

Prvního dne nového měsíce Liberecká Drbna přináší souhrn nejdůležitějších událostí posledních 31 dnů. Během října se redakce věnovala povolebnímu vyjednávání v Liberci a dalších městech, hodně se mluvilo také o tragické nehodě, ke které došlo na...

VOLBY 2022: Kdo zasedne v libereckém zastupitelstvu? Nováčci i zkušení politici

Výsledky voleb jsou známé a známé už je i to, kdo v Liberci zasedne do zastupitelských lavic. Post obhájila řada známých tváří, mnohé osobnosti dlouhodobě spojené s libereckým zastupitelstvem ale mandát neobhájily a je tu i několik nováčků.

Žákům ze ZŠ Jabloňová v Liberci začne kvůli chystané rekonstrukci výuka 5. září

Dětem ze Základní školy (ZŠ) Jabloňová ve Starých Pavlovicích v Liberci začne výuka o pár dnů později než ostatním školákům, v pondělí 5. září. Delší volno budou mít z organizačních důvodů kvůli chystané částečné rekonstrukci školy.

Z chátrajícího Technikova pavilonu na výstavišti v Liberci chce město udělat infocentrum. Budova je ale ve špatném stavu

Liberec chce zchátralý Technikův pavilon na výstavišti (LVT) známý i pod názvem kasino přestavět na infocentrum. Náklady na rekonstrukci atypické oválné budovy město odhaduje na 30 milionů korun, zhruba 22 milionů by chtělo získat z evropské dotace.

Vodní svět v Dětském koutku prošel kompletní obnovou. Umělecká keramická fontána se přemístila

V uplynulém týdnu se malí návštěvníci Dětského koutku v Liberci mohli osvěžit v nově zrekonstruovaném vodním světě. Oprava byla nevyhnutelná, stará keramická fontána se přemístila a přibyly nové herní prvky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Ivan Langer"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Ivan Langer"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Ivan Langer  |  Vyhledávání  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.