pátek 24. ledna 2020 Milena

Vyhledávání

Nalezené články: "Jablonec nad Nisou"

FOTO: Jizerská 50, hořkosladký závod letos zpečetí limitovaná edice medailí

Dnes prestižní a asi nejznámější běžkařský závod v Česku s mezinárodní účastí za podpory světových špiček v běžeckémlyžování, dříve kamarádská akce a následně memoriál Expedice Peru 70. To vše je Jizerská 50, jejíž logo se nově blýská na medailích...

Autobusem i vlakem na lyže. Speciální linky vozí lyžaře až ke stopě

Nacpaná parkoviště, fronty u vjezdů, drahé parkovné i dlouhá vzdálenost ke sjezdovce nebo do stopy. To bývají hlavní problémy, když do hor vyrazíte vlastním autem. Alternativu nabízí veřejná doprava, která vás přiblíží do hor bez problémů....

Jablonec hledá dopravce na dalších deset let. Radnice vypsala soutěž

Město Jablonec nyní hledá dopravce, který by od příštího roku zajišťoval MHD. Autobusy nového dopravce by neměly ale jezdit jen po ulicích Jablonce, ale zajíždět by měly i do okolí. Například na Bedřichov nebo do Rychnova.

Nebezpečná křižovatka Rádelský mlýn: Nové řešení bude třípatrové

Rádelský mlýn se od 2. března 2020 začne měnit. Místo častých dopravních nehod by mělo dostat zcela novou podobu. Z dosud dvouúrovňové křižovatky bude třípatrová. Vyřešit má hned několik rizikových míst.

Do Liberce v sobotu dorazí Betlémské světlo. Přijede rychlíkem na nádraží

Opět po roce rozzáří světlo až z Betléma Liberecký kraj. Ti, kteří chtějí ve svých domovech rozžehnout světlo naděje, lásky a klidu, mají možnost na mnoha místech v Libereckém kraji.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jablonec nad Nisou"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Jablonec nad Nisou"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.