Počasí dnes10 °C, zítra9 °C
Čtvrtek 30. března 2023  |  Svátek má Arnošt

Vyhledávání

Nalezené články: "Mšeno"

Vodní záchranáři u přehrady v Jablonci budou mít základnu v buňkách

Vodní záchranná služba u jablonecké přehrady bude fungovat i letošní sezónu. Její zástupci se domluvili s městem na novém zázemí, poté, co jim vypršela nájemní smlouva u bývalých Slunečních lázních. Základnu budou mít v létě v buňkách na Tajvanu.

Hygienici kontrolovali kvalitu vody v Lesním koupališti, kvůli otužilcům

S ohledem na stále větší zálibu lidí v otužování se hygienici rozhodli prověřit kvalitu vody v Lesním koupališti v Liberci. Reagovali tak na žádost party otužilců, kteří pravidelně chodí na Lesní koupaliště a voda jim připadala nezvykle oranžová.

Jablonec varuje seniory. Muž obcházel dům kvůli petici, tvrdil, že zastupuje ANO

Jablonecký magistrát vydal varování před lidmii, kteří chodí v ulicích Mšena. Vydávají se za členy hnutí ANO a jeho jménem oslovují starší lidi a žádají je o podpisy na údajnou petici proti prodeji jablonecké nemocnice.

Místo vyhořelých Slunečních lázní v Jablonci bude příští rok provizorní zázemí

Na místě vyhořelých Slunečních lázní u přehrady v Jablonci nad Nisou bude na příští letní sezonu jen provizorní zázemí pro návštěvníky s toaletami a pojízdným občerstvením, radnice na služby vypíše veřejnou soutěž. O případné výstavbě nového objektu...

Dopravu v Jablonci nad Nisou zkomplikují dokončovací práce na komunikacích

Dopravu v Jablonci nad Nisou zkomplikují od pondělí dokončovací práce na komunikacích. Největší omezení čekají motoristy v Palackého ulici a na Horním náměstí, ale také například v ulicích kolem jablonecké radnice. Většina těchto prací by ale do...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Mšeno"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Mšeno"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.