úterý 27. července 2021 Věroslav

Vyhledávání

Nalezené články: "Oscar"

Na ocenění Český Goodwill přišlo přes 115 nominací

Devátý ročník firmové oscary uzavřel nominační fázi. Do půlnoci 30. června poslali lidé na ocenění Český Goodwill 115 nominací podnikatelů a společností, kterých si lidé váží.

Letní scéna v Jablonci ožívá. První koncert obstará Big Band Železný Brod

První akcí startuje v neděli kulturní program na letní scéně jabloneckého Eurocentra. Do města přijede Big Band Železný Brod. Koncert začíná v patnáct hodin a vstupné je po dlouhých kulturních omezeních symbolické, pouhých deset korun.

7 důvodů proč nominovat na firmové oscary

pondělí, 14. června 2021, 09:50Společnost

7 důvodů proč nominovat na firmové oscary

Drbna.cz a její krajské mutace jsou mediálním partnerem ocenění Český Goodwill 2021. Příjem nominací do letošního 9. ročníku firmových oscarů jde do finále, přinášíme vám proto 7 dobrých důvodů, proč poslat nominaci podnikatele nebo firmy, kterých...

Když létají jiskry, které jsou vidět a cítit i z hlediště

Přinášíme vám elektrizující rozhovor s Johnem Tregellasem, podnikatelem, jehož firma působí v odvětví nejvíce zasaženým koronavirovou pandemií. Jak se mu podařilo se s touto situací vyrovnat? Jaké pozitivní zkušenosti si z ní odnáší? A jakou roli v...

Baví mě objevovat stále nové příběhy, říká autorka firmových oscarů

Lenka Hlavatá je ředitelkou poradenské společnosti Hlavatý & Partners Consulting Group, která před lety založila ocenění Český Goodwill. Tak zvané firmové oscary právě přijímají nominace do 9. ročníku, a tak jsme pro vás zjišťovali podrobnosti.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Oscar"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Oscar"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.