čtvrtek 24. září 2020 Jaromír

Vyhledávání

Nalezené články: "Podhorská"

Obvinila majitelku sražené kočky z týrání. Nařknutí prověřuje policie i veterináři

Na jedné straně smrt nevinného zvířete, na druhé necitlivé až brutální komentáře na sociálních sítích hraničící až s výhrůžkami. Případem usmrcené kočky a podmínkami chovu zvířat v Jablonci nad Nisou se zabývá Policie ČR i Státní veterinární správa...

Ocelová konstrukce by mohla na podzim zmizet z Podhorské, rozhledna z ní nebude

Na Střední školy řemesel a služeb v Jablonci nad Nisou stále probíhá výstavba Centra odborného vzdělávání (COV), kterou před dvěma lety zkomplikovalo částečné zřícení prostor uvnitř objektu. Kvůli ohrožení statiky tehdy silnici částečně zabrala...

Alkohol za volantem bohužel není výjimečný. Strážníci ho řeší čím dál častěji

Přestože většinu lidí by nenapadlo sednout za volant pod vlivem, některým řidičům to zjevně nečiní problém. A to ani s vědomím, že ohrožují ostatní i sami sebe. To potvrzují i zkušenosti jabloneckých strážníků z posledních týdnů.

Snažila se zahnat včelu a havarovala. Autem porazila značku

K ne úplně obvyklé nehodě došlo v úterý odpoledne v Jablonci na křižovatce ulic Mostecká a Podhorská. Nezvyklá tedy byla příčina, kterou se podle řidičky stala včela.

Uzavírka kvůli rekonstrukci Rádeláku se zkrátí. Skončit by měla příští listopad

Původně měla úplná uzavírka křižovatky Rádelský mlýn, která ovlivní zejména dopravu z Jablonce, trvat do července 2022. Podle aktuálních informací by se ale měla celková doba výrazného dopravního omezení zkrátit o 7 měsíců.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Podhorská"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Podhorská"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.